Marirea sanilor

O cafenea virtuala, un loc dedicat discutiilor, flecarelilor si petrecerii timpului intr-un mod cat mai placut.

Moderator: FLORINA

Re: Marirea sanilor

Mesajde samsara pe Mar Mai 12, 2009 8:13 pm

Pentru 30 de zile parca era 150 lei :?:
Daca iei 2 cutii dai 250 lei daca iei 3 dai 450 si primesti una cadou.
O arata pe une cu niste stafide care o facut niste sani mari bine fata de ce avea

Scuzati e vorba de o crema
samsara
Si

Mesajde Mami_Isis pe Mar Mai 12, 2009 8:46 pm

mult mai ieftin decat silicoanele :rofl: :rofl: daca as sti ca functioneaza mi-as lua ;)
Mami_Isis
Si

Mesajde cristina_c pe Mie Mai 13, 2009 7:51 am

Cremele astea nu au nici un efect,de fapt au, micsorarea bugetului :lol: a incercat o cunostinta de-a mea acum cativa ani si bineinteles...nimic. Cine stie,doar daca nu cumva s-au modernizat acuma si imbunatatit,dar atunci...in afara de masajul cu crema pe care i-l facea sotul ei n-a castigat nimic :lol:
Imagine
cristina_c
Sol

Mesajde samsara pe Mie Mai 13, 2009 9:29 am

Tot e bun ca i-l facea sotul :rofl:
samsara
Si

Mesajde LucianaPintea pe Mar Ian 21, 2014 1:54 pm

Sunt fericita mamica a unor tripleti senzationali, insa corpul meu nu mai era asa de fericit dupa nastere si ma refer aici in special la sani. Din cauza sarcinii si a alaptatuli, sanii mei si-au pierdut din fermitate si au capatat un aspect neplacut, pur si simplu nu ma mai simteam in pielea mea, parca eram alta femeie. Nu am mai stat pe ganduri si am inceput sa imi caut doctorul pentru interventia chirgicala. Am fost norocoasa sa il cunosc pe domnul Dr., care s-a ocupat impecabil de cazul meu, iar in urma unui lifting mamar, sanii mei si-au recapatat fermitatea si proportiile bine definite. Chiar daca sunt mamica, sunt in primul rand femeie si este foarte important sa ma simt bine cu corpul meu. Operatia a descurs fara probleme, recuperarea a fost normala, iar domnul doctor mi-a oferit suport necesar atat inainte de operatie, cat si in perioada urmatoare. Daca sunteti in situatia mea va recomand sa mergeti la Dr., va las aici si site-ul dansului unde puteti sa cautati informatii despre operatia care va intereseaza. Multa sanatate si fericire mamicilor! :D :D
LucianaPintea
Re

Mesajde marona pe Mar Ian 21, 2014 2:49 pm

Fara poze cu inainte si dupa esti BANATA. Oricum vei fi, ca insisti.
marona
Site Admin

Mesajde miutza pe Mar Ian 21, 2014 3:07 pm

traaa la la!!! Las-o, bre, sa puna poze, intai si baneaz-o dupa, daca nu-ti plac!!!
Imagine
Imagine

I'm kind. (Except for those days when, for no apparent reason, I hate pretty much everyone)

http://iristrade.ro/
miutza
Si

Mesajde geany pe Dum Ian 26, 2014 3:22 pm

rele mai sunteti fetelor, eu acum de unde stiu cum sa-mi maresc nucile?? :tmi:
Imagine
geany
La

Anterior

Înapoi la Cafenea