Cafeaua de dimineata si nu numai... partea 708

O cafenea virtuala, un loc dedicat discutiilor, flecarelilor si petrecerii timpului intr-un mod cat mai placut.

Moderator: FLORINA

Re: Cafeaua de dimineata si nu numai... partea 708

Mesajde shmily pe Lun Dec 18, 2017 9:01 am

neata!
io de sambata noapte ma simt cam rau, cred ca am pescuit o raceala, un pic de febra, frisoane si dureri de muschi (muschii de la burta, pe sub coaste, spatele...ma simt batuta)... sambata am impodobit bradul acasa si ma simteam cam epuizata dar am zis ca s-a adunat oboseala si m-am bagat in pat mai devreme...iar peste noapte aveam frisoane si febra (nu mare, max 37.5 dar mor de frig cand e asa)...
sper sa-mi revin cat mai repede, ca sapt asta nu am timp de stat, azi tre sa merg cu o colega de la Fundatie (mai avem o fundatie intr-o localitate aproape de Constanta, ne ocupam si de aia), tre sa faca cumparaturile de Craciun si io am cardurile + ca tre sa-i dau banutii cash ptr copii si salariile...asta inseamna ca tre sa ma intalnesc cu ea in metro, apoi dupa cumparaturi sa mergem la sediul Fundatiei, sa rezolvam si acolo...
marti Nico are teza si imediat dupa asta fugim la tara, ai mei taie porcul si mergem sa fim si noi cu familia, ne intalnim aproape toti...
miercuri tre sa fiu pe la scoala, impreuna cu cateva mamici am organizat clasa sa o colindam pe diriginta Biei...
joi cred ca e singura zi in care inca nu am program, asa ca probabil voi gati cam toata ziua daca nu se iveste altceva
si vineri sunt la magazinul african, vanzatoarea pleaca in concediu si am promis ca ii tin locul vineri...
abia astept sambata
Imagine

Imagine

Imagine
shmily
Si

Mesajde samsara pe Mar Dec 19, 2017 7:59 am

Program incarcat ai, timp sa fie pentru toate si, inainte de toate, sanatateeee!

Eu azi nu-s in apele mele, nu am chef de nimic...
samsara
Si

Mesajde samsara pe Mie Dec 20, 2017 8:36 am

Neata buna voua, la BRasov fulguie :)
samsara
Si

Mesajde samsara pe Joi Dec 21, 2017 8:13 am

Neata buna voua, e un pui de ger la Brasov :)
samsara
Si

Mesajde samsara pe Vin Dec 22, 2017 8:21 am

Neata buna, la noi a inceput sa ninga, e placut afara, azi ultima zi, apoi 2 saptamani de vacanta. Diseara de la 7 avem o masa data de firma, impreun acu perechile.
samsara
Si

Mesajde samsara pe Joi Dec 28, 2017 11:00 am

samsara
Si

Anterior

Înapoi la Cafenea