Cafeneaua copiilor

O cafenea virtuala, un loc dedicat discutiilor, flecarelilor si petrecerii timpului intr-un mod cat mai placut.

Moderator: FLORINA

Cafeneaua copiilor

Mesajde WhiteDove pe Vin Feb 03, 2012 11:59 pm

ce-ar scrie copiii pe forum? :lol:

Marc: azi mami m-a enervat iar cu babetica ei, nu intelege ca nu sunt bebe si imi place sa murdaresc hainele, pentru ca mami le duce la masina de spalat si imi place mult sa ma uit cum se spala rufele! :connie_mini_jumpbed:
a! m-a enervat si tati, nu m-a lasat sa ma joc cu lucrurile dintr-un sertar de la bucatarie! |(
maine incerc din nou ;)
Imagine
Imagine
WhiteDove
La

Re: Cafeneaua copiilor

Mesajde samsara pe Sâm Feb 04, 2012 8:56 am

Daci ar zice asa de dimineata ca asteapt asa inceapa desenele My Little Poney si apoi " mami nu uita am nevoie de coperta la caietul de la gradi ca se rupe"
samsara
Si

Mesajde WhiteDove pe Sâm Feb 04, 2012 11:41 am

Buna bebei si copii!
Daciana, nu stiu ce e gradi si desene dar suna fun!
mami si tati sunt obositi, ieri noapte am decis sa-i las un pic sa doarma si am fost cel mai baietel cuminte, m-am trezit odata si mami m-a luat in brate si asa bine a fost!, apoi m-am mai trezit spre dimineata ca mi-a fost fomica si mi-era dor de tati, m-a leganat si el :)
as iesi azi afara sa dam paine la gaste dar mami tot zice ca e frig dar mie nu mi-e frig.
Imagine
Imagine
WhiteDove
La

Mesajde samsara pe Dum Feb 05, 2012 10:49 am

Ura mami te iubesc, ma bucur ca mi-ai cumparat poney pe Rainbow Dash si pe Rainbow Flash :D
samsara
Si

Mesajde ingerasii_anului pe Dum Feb 05, 2012 4:25 pm

Mami vezi ca eu plec cu Cami in oras, tu sa faci nani ai inteles??? Cand ma intorc o sa pap praji facuta de tine
Imagine

Imagine

"In timp ce noi incercam sa ne invatam copiii despre viata, copiii nostri ne invata despre ce este viata" Angela Schwindt
ingerasii_anului
Si

Mesajde Mamicuta pe Dum Feb 05, 2012 5:05 pm

Ma scoate si pe mine cineva afara cu sania?
Mamicuta

Mesajde WhiteDove pe Vin Feb 10, 2012 1:23 am

mami si tati au povestit cu o tanti ce si cum sa dorm eu mai mult :devil: poi mie mi-e dor de ei noaptea si ma bucur cand ma iau in brate! :!: am incercat sa deviez discutia si am facut un poo mare :doh: :$ am reusit sa-mi muradresc si hainutele dar ei tot nu m-au dus acasa ci m-au schimbat acolo si au continut discutia
tati mi-a adus un bulgare de zapada dar cand am pus manutele pe ea a disparut :o si e rece
maine ma intalnesc cu gagicile ^_^
Imagine
Imagine
WhiteDove
La

Înapoi la Cafenea